top of page

O nas

  • CARGO Master Sp. z o.o. jest dostawcą wyspecjalizowanych usług w zakresie transportu kolejowego. Jako pierwsza firma spoza Grupy PKP SA  wprowadziła na rynek usługi trakcyjne (prowadzenia pociągów), na rzecz innych przewoźników, na podstawie licencji „usługi trakcyjne”. Ponadto Spółka posiada licencje i certyfikaty bezpieczeństwa na przewozy pasażerskie i towarowe. Dzięki tym uprawnieniom oraz zawartym umowom ubezpieczeniowym, chroniącym ryzyko prowadzonej działalności, CARGO Master Sp. z o.o. jest atrakcyjnym i bezpiecznym podwykonawcą usług przewozowych. 

  • CARGO Master Sp. z o.o. wraz z REDS SA stworzyło Konsorcjum, które projektuje i realizuje budowę symulatorów pojazdów i urządzeń kolejowych. Konsorcjum oferuje najnowocześniejsze rozwiązania dedykowane przedsiębiorstwom branży kolejowej. 

  • Największym kapitałem Spółki są zasoby pracownicze. Firma zatrudnia najwyższej klasy specjalistów z zakresu trakcji, wagonów, przewozów, techniki ruchu, bezpieczeństwa, RID, BHP, P.Poż, itd.

  • W ramach zasobów Spółki CARGO Master działalność szkoleniową prowadzi Centrum Nauki Zawodu (CNZ), posiadające akredytację Ministerstwa Edukacji dla Niepublicznego Ośrodka Kształcenia Ustawicznego oraz akredytację Urzędu Transportu Kolejowego na prowadzenie kursów na licencje i świadectwa maszynisty, kończących się egzaminami prowadzonymi przez grupę własnych egzaminatorów, zatwierdzonych przez UTK. Organizowane przez CNZ szkolenia i kursy cieszą się dużym powodzeniem wśród firm z branży kolejowej, jak i indywidualnych kursantów. Atrakcyjność naszej oferty szkoleniowej podkreśla wykorzystanie do celów dydaktycznych własnych symulatorów lokomotyw.

  • Szczegóły naszych ofert zawarte są na stronie OFERTA,
    a zainteresowanych tematyką szkoleniową odsyłamy pod adres Centrum Nauki Zawodu www.cm-szkolenia.com

bottom of page